C450C450Konica Minolta Bizhub C450 + Efi Fiery RIP

Využite možnosť vyhotovenia Vašich farebných dokumentov, prospektov a fotografií na jedinečnom stroji, ktorý získal ocenenie od medzinárodnej organizácie BERTL ako najlepší vo svojej triede. Svojich konkurentov predčí
hlavne verným farebným podaním a schopnosťou tlačiť veľké jednoliate farebné plochy. Stroj používame hlavne na tlač Vašich fotografií 30x20, 40x30 z digitálnych fotoaparátov. Presnú farebnosť a kvalitu nám môže závidieť nejedno kopírovacie centrum. Tú zaručuje RIP Efi Fiery a denná kalibrácia denzitometrom.
 

technológia: elektrofotografická
toner: Polymerizovaný toner Simitri™, rovnomerný lesk výtlačkov
rozlíšenie: 1800x600ppi, contone
rýchlosť: 35 strán za minútu farebne, 45 čiernobielo
formáty: A4,A3, A3wide+, 457x311mm,
1200x297mm panorama, 60-250g/m2
správa farieb: Efi Fiery + denzitometer X-rite DTP
Adobe postscript Level 3
plná simulácia SWOP, ISO Fogra 27
podpora farieb Pantone, RIP RGB dát
Colorwise ICC PRO TOOLS správa farieb

 

MINOLTA DIALTA Color CF9001

Plnofarebné multifunkčné digitálne zariadenie s viditeľným rozdielom technológie, ktorým Minolta nasadila nový štandard v kvalite reprodukcie farieb, jemnejšou zrnitosťou, stabilnými poltónmi a vyšším rozlíšením. Spolu s farebným kontrolerom špičkového svetového výrobcu Electronics for Imaging, EFI Fiery, vytvára prostredie pre tlač výstupov s precíznosťou novej generácie komplexnej správy farieb ColorWise s podporou ICC profilov. 

Naše zariadenie presne reprodukuje grafiku na Vašom monitore a spoľahlivo vytvára nátlačky reprodukujúce ofsetové farby, ktoré sú neporovnateľne lacnejšie a rýchlejšie vyhotovené, ako tradičné či digitálne technológie proofingu. Preto je veľmi cenovo výhodné použitie našich výtlačkov pri overení farebnosti dokumentu pred jeho ofsetovou tlačou, alebo na priamu nízkonákladovú plnofarebnú tlač.

Doprajte si taký komfort, že vidíte svoje dáta vo finálnej kvalite ešte skôr ako vytlačíte celý náklad. Zdá sa Vám farebná kombinácia, alebo farebnosť obrázku v kontrolnom výtlačku príliš "divoká"? Stačí upraviť Vaše dáta a okamžite máte vytlačený plný náklad podľa Vašich predstáv.
 

technológia: laserová contone, VI. generácia - HyperDash LIMOS
rozlíšenie: 600x600ppi
rýchlosť: 8xA4 plnofarebne, 32xA4 čiernobiela
formáty: A4 až A3+
64-209g/m2,
správa farieb: plná podpora ICC, Adobe postscript Level 3
plná simulácia SWOP, Euroscale
podpora farieb Pantone s certifikáciou
kalibrácia AutoCal 2 + denzitometer Xrite DTP32
automatická pretlač čiernej
nezávislá korekcia RGB/CMYK
reprofaktor: 25% - 600%

 

Návrat na hlavnú stránku